Lot FINAŁOWY

Lot FINAŁOWY odbędzie się dnia 25.09.2021 tj. sobota z miejscowości BREMEN 446 km .Koszowanie 24.09.2021 od godziny 15:00.

Impreza finałowa odbędzie się od godziny 11:00 . Wszystkich uczestników serdecznie zapraszamy !!!

Lot konkursowy nr 4

Uwaga: Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne lot konkursowy z miejscowości Schwerin zostaje ,skrócony do miejscowości Neubrandenburg 158 km .

Gołębie wystartowały o godz. 7:45

Wyniki na żywo : TauRIS.live – wyniki na żywo TauRIS Derby

Lista startowa : TauRIS.live – wyniki na żywo TauRIS Derby

Gołębie które nie uczestniczą w locie(od pozycji 4 do 8 są to gołębie ,które wróciły w dniu koszowania ) :

1SADAWA-WIECHA       PL    0275  21  7183 
2RKKT                PL    0344  21  9173 
3TOMASZ CZAPLINSKI   PL    0344  21  8820 
4MWG ROGOWO          PL    0495  21  6967 
5SZYMCZAK HENRYK     PL    0305  21  5614 
6TEAM XXX            PL    0234  21   763 
7POPIOL JANUSZ       PL    0284  21  7758 
8SEMBRANTOWICZ TEAM 3PL    083   21 19055 

LOT FINAŁOWY planowany jest na 25.09.2021 , o miejscowości i odległości organizator poinformuje po odbyciu się 4 lotu konkursowego .

Lot konkursowy NO 3

Lot konkursowy nr 3 odbędzie się dnia 08.09.2021 tj. Środa z miejscowości Parchim około 210 km do gołębnika

Koszowanie dnia 07.09.2021 tj. wtorek od godziny 19:00

Dnia 05.09.2021 została przeprowadzona INWENTARYZACJA stada ,ponieważ cały czas dolatują ptaki .Są też ptaki ,które wróciły bez obrączki elektronicznej. Takie gołębie będą miały założona obrączkę w dniu koszowania . Link do listy z INWENTARYZACJI : TauRIS.live – wyniki na żywo TauRIS Derby

Lot konkursowy NO 2

Gołebie wystartowały o godzinie 7:00

Lista startowa :TauRIS.live – wyniki na żywo TauRIS Derby

Lista konkursowa : TauRIS.live – wyniki na żywo TauRIS Derby

GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW Z LOTU NR 2

Lista gołębi nieuczestniczących w locie :

1KUBIAK DARIUSZ      PL    0305  21  5826 
2PAWELEC/OZIEMBSKI   PL    0275  21 14163 
3HAN WELAWEGEN       PL    083   21 12509 
4CZESLAW KOWALSKI    PL    0220  21  6251 
5TOMEK MYDLARZ       PL    0261  21    43 
6KHM WITEK           PL    0458  21  2934 
7NIEMOZLIWY          PL    0344  21  8054 
8ROBERT ZGUD         PL    0206  21  8374 
9PASTA TEAM          PL    0163  21  8004 
10ZAJAC TEAM          PL    0368  21  9403 
11SEMBRANTOWICZ TEAM 3PL    083   21 19021 
12BIENIEK FAMILY      S     20    21  1157 
13PATRYK/DOMINIK/MAREKPL    01    21 17816 
14LAGGER              PL    01    21  6049 
15WLODZIMIERZ BAKALARZPL    034   21   846 
16TOMASZ CZAPLINSKI   PL    0344  21  8661 

Lot konkursowy NO 2

Pierwszy lot konkursowy za nami , bardzo udany . Ponad 90% ptaków powróciło do gołębnika .Lot nr 2 z miejscowości Neubrandenburg-160km planowany na następny tydzień tj. po 29.08.2021 po przeminięciu frontów pogodowych .Dobre dobra pogoda=99% sukcesu w powrocie gołąbków do OLR Polish Masters

Lot konkursowy No 1

Sart godzina 10:00 z miejscowości Prenzlau

Lista wkładaniowa : TauRIS.live – wyniki na żywo TauRIS Derby

Lista konkursowa : TauRIS.live – wyniki na żywo TauRIS Derby

Gołębie ,które nie uczestniczą w locie ze względów kontuzji :

1SADAWA-WIECHA       PL    0275  21  7051 
2KOSUT KRZYSZTOF KAMIPL    0260  21   105 
3NK                  PL    0349  21  8683 
4LEWANDOWSCY S I K   PL    0327  21  3105 
5ZAJAC TEAM          PL    0368  21  9403 

Lot konkursowy No 1

Lot konkursowy nr 1 zostaje przełożony ze względu złych warunków atmosferycznych .Lot odbędzie się 21.08.2021 tj. Sobota.

Koszowanie 20.08.2021 od godziny 19 :00 tj. Piątek

Gołębie rezerwowe do aktywacji

Wszystkie gołębie rezerwowe z formularza z pozycji nr 6 zostały aktywowane automatycznie , w takim przypadku jak była konieczność ,tzn. w przypadku braku gołębi podstawowych . Poniżej lista gołębi rezerwowych z pozcji nr 7 które hodowcy mogą aktywować telefoniczne u organizatora

Fudalewski KarolPL-210458-7510
Bieniek Family LOFT 1PL-210417-4574
MWG Rogowo 2 PL-210495-10431
Piotr Makos 1PL-210303-4398
Bugała MariuszPL-210153-7218
Team PulkaPL-21029-5520
Wręczycki Wojciech PL-210430-580
Marian Górka 2PL-210198-4586
Rozycki TeamPL-210284-5290
Marek Razik PL-21053-4296
Sembrantowicz Team 1PL-21083-19078
LysyPL-210344-9166
Włodzimierz BakałarzPL-21034-845
Team ŁadaDV-2103605-27
Dąbrzalski Kwaśny PL-210453-7282
Lagger 2PL-2101-6053
Sadawa-WiechaPL-210275-7012
Łój Krz./Ośko HubertPL-210452-112
Patryk/Dominik/MarekPL-21043-2413
Zbigniew WodzislawskiPL-21045-89
RK+AK Team 220 PL-210220-6404
Pasymowski EugeniuszPL-21042-13734
Szymczak Henryk 2PL-210305-5689
Szymczak Henryk 1PL-210305-5695
Dla Anety PL-210453-962
Dawid LitwickiPL-210223-11844
Robert Zgud 2PL-210206-8575
Piotr PepelPL-210285-8912
Piotr WąsewiczPL-21063-10099
Czesław Kowalski PL-210220-6283
RKKT1PL-210344-9177
Tomasz Czaplinski 1PL-210344-8843
Tomasz Czaplinski 2PL-210344-8694
Stały Gracz 2PL-210344-8868