Aukcja

Aukcja gołębi odbędzie się dnia 26.10.2021 na portalu Pigebook . Poniżej znajduje się lista 127 gołębi ,które powróciły do gołębnika. Gołębie będą przeznaczone na licytację .Wszystkich uczestników ,prosimy od dostarczanie rodowodów pocztą polską lub na email : olrpolishmasters@gmail.com oraz o dostarczanie numerów kont do wypłat należnych wygranych .

PL-0458-21-28+A1:B11667KHM WITEK
PL-0163-21-8153PASTA TEAM
PL-029-21-5546TEAM PULKA 
PL-0310-21-3708D.M.MERŁO
PL-0206-21-8464ROBERT ZGUD
PL-0414-21-4999MARIUSZ DOBRAŃSKI
PL-0281-21-8089WOJCIECH KLUSINSKI
PL-0220-21-9158CEZARY KACPERSKI
PL-0217-21-6748MIKOŁAJCZAK P I K 
PL-0305-21-5601SZYMCZAK HENRYK
PL-01-21-14177MARIUSZ CHOLEWIŃSKI
PL-0302-21-10130KAZIMIERZ LEWANDOWSKI
PL-0198-21-6020MARIAN GÓRKA 
PL-0220-21-9167CEZARY KACPERSKI
PL-0425-21-9036SKWIERCZYNSKI WIESŁAW
PL-0306-21-4104AGNIESZKA TURKOT
PL-08-21-2794TOMASZ RUMIŃSKI
PL-023-21-235MROWIEC K I K 
PL-0207-21-1738DAKOS
PL-0305-21-18543KUBIAK MAREK
PL-0310-21-3724D.M.MERŁO
PL-053-21-4321MAREK RAZIK 
PL-01-21-6023MIREK BAGIŃSKI 
PL-0425-21-9059SZUKAŁA DARIUSZ
PL-0305-21-5821KUBIAK DARIUSZ
PL-0291-21-8081WOJCIECH KLUSINSKI
PL-0344-21-8914CZAPLIŃSKI TOMASZ
PL-083-21-19049SEMBRANTOWICZ ROBERT
PL-0220-21-7624RK+AK TEAM 220
DV-03605-21-16SŁAWOMIR LADA
PL-0234-21-147PARA STANISŁAW
PL-0163-21-8075PASTA TEAM
PL-029-21-5520TEAM PULKA 
PL-0206-21-8406ZGUD ROBERT
PL-0367-21-7830LIS/SUL
PL-0417-21-4604BIENIEK FAMILY LOFT
PL-043-21-2418PATRYK/DOMINIK/MAREK
PL-0425-21-9095SZUKAŁA DARIUSZ
PL-0453-21-817IRENUSZ SZELKOWSKI
PL-0327-21-3122LEWANDOWSCY S I K 
PL-0344-21-8833CZAPLIŃSKI TOMASZ
PL-053-21-4332MAREK RAZIK 
DV-03605-21-9SŁAWOMIR LADA
PL-0453-21-11384WG WITNICA
PL-0223-21-11835DAWID LITWICKI
PL-0344-21-8662CZAPLIŃSKI TOMASZ
PL-0198-21-6010MARIAN GÓRKA 
PL-0344-21-8679CZAPLIŃSKI TOMASZ
PL-0368-21-9405ZAJAC TEAM
PL-0305-21-5835KUBIAK DARIUSZ
PL-04-21-3185SZKLARZ MARIAN
PL-0305-21-5695SZYMCZAK HENRYK
PL-0275-21-7183SADAWA-WIECHA
PL-0305-21-5900KUBIAK MAREK
PL-053-21-4534ZBIGNIEW OLEKSIAK 
PL-0220-21-9148CEZARY KACPERSKI
PL-0357-21-2080ANDRZEJ CHŁOPEK
PL-0285-21-15963BUGATTI
PL-0220-21-9172CEZARY KACPERSKI
PL-0360-21-10081BYCKA ZBIGNIEW 
PL-0261-21-28TOMEK MYDLARZ
PL-0206-21-8443ROBERT ZGUD
PL-0425-21-9048SZUKALA JAKUB-MAJA 
PL-0303-21-4387PIOTR MAKOS 
PL-083-21-19041SEMBRANTOWICZ ROBERT
PL-0360-21-10512BYCKA ZBIGNIEW 
PL-0476-21-2977ERYK I TOMASZ PIEJKO
PL-0430-21-512WRĘCZYCKI WOJCIECH 
PL-083-21-19054SEMBRANTOWICZ ROBERT
PL-0305-21-5614SZYMCZAK HENRYK
PL-0344-21-8695CZAPLIŃSKI TOMASZ
PL-0220-21-9502CEZARY KACPERSKI
PL-0344-21-8664CZAPLIŃSKI TOMASZ
PL-0344-21-9168CZAPLIŃSKI TOMASZ
PL-0310-21-3727D.M.MERŁO
PL-0425-21-9019SZUKALA DARIUSZ
PL-0349-21-8678KAZMIERZ NAWROT 
PL-0327-21-3116LEWANDOWSCY S I K 
SU-21-F-4584DAMIAN PAKUŁA
PL-0153-21-6927ZDZISŁAW OLCZYK
DV-0185-21-414LORDS OF THE AIR 
PL-042-21-13705PASYMOWSKI EUGENIUSZ
PL-0496-21-5213ŚMIESZKOWICZ ARKADIUSZ
PL-0206-21-8403ZGUD ROBERT
PL-0357-21-2079CHŁOPEK ANDRZEJ 
PL-0236-21-939BOCHEŃCZAK JAN
PL-0344-21-8820CZAPLIŃSKI TOMASZ
PL-053-21-4521OLEKSIAK ZBIGNIEW 
PL-0108-21-6019GÓRKA MARIAN 
PL-0361-21-13454PERDOCH RAFAŁ
PL-083-21-19021SEMBRANTOWICZ ROBERT
PL-0302-21-8779BACHUL SŁAWOMIR
PL-0220-21-6983ROJEK RYSZARD
PL-0261-21-48MYDLARZ TOMASZ
PL-0220-21-9505KACPERSKI CZAREK
PL-0220-21-6815ROJEK RYSZARD
PL-053-21-4525PATRICK-CHICAGO
PL-0344-21-8903CZAPLIŃSKI TOMASZ
PL-0198-21-6025LAGGER
PL-0344-21-8675CZAPLIŃSKI TOMASZ
PL-0476-21-2957PIEJKO ERYK I TOMASZ
PL-0198-21-4523GÓRKA MARIAN 
PL-0496-21-5232ŚMIESZKOWICZ ARKADIUSZ
PL-083-21-19056SEMBRANTOWICZ ROBERT
PL-0425-21-9038SZUKAŁA DARIUSZ
PL-0344-21-8670RKKT
PL-0361-21-13426PERDOCH RAFAŁ
PL-0361-21-10016CHOMONT TADEUSZ
PL-0153-21-6943OLCZYK ZDZISŁAW
PL-0407-21-7157KUŹNIK TADEUSZ
PL-0285-21-15969BUGATTI
PL-0305-21-5689SZYMCZAK HENRYK
PL-045-21-2508RORAT TOMASZ
PL-083-21-19055SEMBRANTOWICZ ROBERT
PL-0496-21-5231ŚMIESZKOWICZ ARKADIUSZ
PL-0368-21-9431ZAJAC TEAM
PL-0306-21-4112TURKO AGNIESZKA
PL-0369-21-6719NIERADKA – KRAWACKI
PL-051-21-6339BEJM MAREK
PL-0153-21-7315BUGAŁA PIOTR
PL-0305-21-5826KUBIAK DARIUSZ
PL-0206-21-8543ZGUD ROBERT
PL-0344-21-8951CZAPLIŃSKI TOMASZ
PL-0344-21-8827CZAPLIŃSKI TOMASZ
PL-0452-21-9030FRANEK TEAM
SU-21-R-682SZUWARKI TEAM

Lot konkursowy nr 4

Uwaga: Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne lot konkursowy z miejscowości Schwerin zostaje ,skrócony do miejscowości Neubrandenburg 158 km .

Gołębie wystartowały o godz. 7:45

Wyniki na żywo : TauRIS.live – wyniki na żywo TauRIS Derby

Lista startowa : TauRIS.live – wyniki na żywo TauRIS Derby

Gołębie które nie uczestniczą w locie(od pozycji 4 do 8 są to gołębie ,które wróciły w dniu koszowania ) :

1SADAWA-WIECHA       PL    0275  21  7183 
2RKKT                PL    0344  21  9173 
3TOMASZ CZAPLINSKI   PL    0344  21  8820 
4MWG ROGOWO          PL    0495  21  6967 
5SZYMCZAK HENRYK     PL    0305  21  5614 
6TEAM XXX            PL    0234  21   763 
7POPIOL JANUSZ       PL    0284  21  7758 
8SEMBRANTOWICZ TEAM 3PL    083   21 19055 

LOT FINAŁOWY planowany jest na 25.09.2021 , o miejscowości i odległości organizator poinformuje po odbyciu się 4 lotu konkursowego .

Lot konkursowy NO 3

Lot konkursowy nr 3 odbędzie się dnia 08.09.2021 tj. Środa z miejscowości Parchim około 210 km do gołębnika

Koszowanie dnia 07.09.2021 tj. wtorek od godziny 19:00

Dnia 05.09.2021 została przeprowadzona INWENTARYZACJA stada ,ponieważ cały czas dolatują ptaki .Są też ptaki ,które wróciły bez obrączki elektronicznej. Takie gołębie będą miały założona obrączkę w dniu koszowania . Link do listy z INWENTARYZACJI : TauRIS.live – wyniki na żywo TauRIS Derby

Lot konkursowy NO 2

Gołebie wystartowały o godzinie 7:00

Lista startowa :TauRIS.live – wyniki na żywo TauRIS Derby

Lista konkursowa : TauRIS.live – wyniki na żywo TauRIS Derby

GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW Z LOTU NR 2

Lista gołębi nieuczestniczących w locie :

1KUBIAK DARIUSZ      PL    0305  21  5826 
2PAWELEC/OZIEMBSKI   PL    0275  21 14163 
3HAN WELAWEGEN       PL    083   21 12509 
4CZESLAW KOWALSKI    PL    0220  21  6251 
5TOMEK MYDLARZ       PL    0261  21    43 
6KHM WITEK           PL    0458  21  2934 
7NIEMOZLIWY          PL    0344  21  8054 
8ROBERT ZGUD         PL    0206  21  8374 
9PASTA TEAM          PL    0163  21  8004 
10ZAJAC TEAM          PL    0368  21  9403 
11SEMBRANTOWICZ TEAM 3PL    083   21 19021 
12BIENIEK FAMILY      S     20    21  1157 
13PATRYK/DOMINIK/MAREKPL    01    21 17816 
14LAGGER              PL    01    21  6049 
15WLODZIMIERZ BAKALARZPL    034   21   846 
16TOMASZ CZAPLINSKI   PL    0344  21  8661 

Lot konkursowy NO 2

Pierwszy lot konkursowy za nami , bardzo udany . Ponad 90% ptaków powróciło do gołębnika .Lot nr 2 z miejscowości Neubrandenburg-160km planowany na następny tydzień tj. po 29.08.2021 po przeminięciu frontów pogodowych .Dobre dobra pogoda=99% sukcesu w powrocie gołąbków do OLR Polish Masters

Lot konkursowy No 1

Sart godzina 10:00 z miejscowości Prenzlau

Lista wkładaniowa : TauRIS.live – wyniki na żywo TauRIS Derby

Lista konkursowa : TauRIS.live – wyniki na żywo TauRIS Derby

Gołębie ,które nie uczestniczą w locie ze względów kontuzji :

1SADAWA-WIECHA       PL    0275  21  7051 
2KOSUT KRZYSZTOF KAMIPL    0260  21   105 
3NK                  PL    0349  21  8683 
4LEWANDOWSCY S I K   PL    0327  21  3105 
5ZAJAC TEAM          PL    0368  21  9403 

Lot konkursowy No 1

Lot konkursowy nr 1 zostaje przełożony ze względu złych warunków atmosferycznych .Lot odbędzie się 21.08.2021 tj. Sobota.

Koszowanie 20.08.2021 od godziny 19 :00 tj. Piątek