Zapraszamy wszystkich miłośników gołębi do udziału w nowym europejskim One Loft Race. OLR Polish Masters wita wszystkich w edycji 2021

przez | 28 listopada, 2020

           Organizator OLR POLISH MASTERS wraz z oficjalnym partnerem gołębnika firmą GOLD BIRD zapraszają wszystkich chętnych hodowców z całego świata do wzięcia udziału w prestiżowych lotach młodych ptaków w sezonie 2021.

          OLR POLISH MASTERS stawia przede wszystkim na profesjonalizm , a także gwarantuje jak najlepsze warunki do tego typu zawodów i zapewnia najlepszą możliwą opiekę zdrowotną . Plan żywieniowy i program opieki zdrowotnej na edycję 2021 opracował najlepszy polski hodowca Krzysztof Szkolny specjalizujący się w młodych ptakach i wyścigach sprinterskich , jest on również właścicielem firmy GOLD BIRD specjalizującej się w suplementacji i żywieniu gołębi pocztowych .

       OLR POLISH MASTERS stawia przede wszystkim na najlepsze suplementy a także profesjonalną hodowlę gołębi przez cały okres pobytu w gołębniku ,atrakcyjne nagrody , a przede wszystkim na miłą i uczciwą rywalizację sportową .

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w ONE LOFT RACE.